Náš partner pro povinné ručení pojišťovací auto makléř. www.auto-makler.cz
>>> více ... <<<
de vlajka Dnes je: čtvrtek 13.06.2024 :: Svátek má: Antonín, zítra: Roland   
VW OLDIES CLUB
Přihlásit se Uživatelské jméno: Heslo:
Registrace :: Ztracené heslo
Pro správné a funkční přihlášení je nutné mít ve svém prohlížeči zapnuté cookies!! Jak zapnout cookies?
Brouk, Caddy, Derby, Golf, Jetta, LT, Passat, Polo, Scirocco, Transporter, ... µCHAT: Přístup do µChatu je omezen jen pro přihlášené uživatele!
 
Úvodní strana VW OLDIES CLUB Srazy STAŘEŠINEK Fórum Články Fotogalerie Kalendář Uživatelé Odkazy Kontakt VW Oldies on Google+ VW Oldies on FACEBOOK

Jiné weby

Náhodné foto

Návštěvy

ONLINE: 4

DNES: 23
CELKEM: 930532

Web spuštěn 20.1.07 22:00
Na nové adrese: 11.1.08 1:00

Uživatelé

Registrováno: 662
Přítomno: 0
Nejnovější: Pajisb

ONLINE UŽIVATELÉ:

Rekordy návštěv:
Zároveň připojeno: 394
Za 1 den: 9821
Zároveň přihlášených členů: 13
Stařešinky XIII - Mácháč 10.-12.06.2016
pohlavi Ferror
Ikonka uživatele Ferror
admin
ORGA-TEAM
VW OLDIES CLUB

Ověřený uživatel
Příspěvků: 2127
Bydliště: Dolní Žandov
Kraj: Karlovarský
CZ vlajka
P.A.S.: 19
Auta:
Passat B2 1.6 TD CR
Multivan T4 1.9 TD 1X
100 C3 2.0 TD


OFFLINE
Vytvořeno: 2016-06-12 21:49:23 :: Počet reakcí na téma: 0
Naposledy upravil: allard 2017-06-04 23:00:21. Celkem upraveno: 1x
Tak my tři jsme již doma. A doufám, že stejně tak i všichni ostatní dorazili.

Když shrnu rychle sraz z pohledu organizátora, tak musím poděkovat Ádíkovi za dobré počasí a pomoc s výrobou samolepek, všem, kdo pomáhali s přípravou, těm kteří dali něco do výher v soutěžích. Samozřejmě dětem, které se staraly o to, abychom nelenošili. Co si budeme povídat, jejich nekonečné množství energie udivovalo nás všechny. Dále všem kamarádům - účastníkům, kteří se postarali o dobrou náladu a Tiborovi, který s sebou přivezl náladotvořiče několika odrůd.

Rád bych zvlášť poděkoval Schmidtlovi, který že na sraz přivedl Nobiho. A Nobimu, že se nás nebál a přidal se s nám do soutěžení.

Děkujeme čerstvým maminkách, že se nebály přijet se svými ratolestmi. Ono na jednu stranu, je to rok zpět, co jsme se s Markétou popichovali, kdo je dřív na řadě s potomkem aniž bychom tušili, že už je to rozhodnuto

Myslím si, že každý budeme dlouho vzpomínat na páteční kolečko místními hospodami s lekcemi němčiny od Ádíka. V sobotu ráno jsme si postavili náš pártystan, maminky nakrmily miminka a vyrazili jsme na Bezděz. Výstup byl velmi náročný, ale zvládlo jej více z nás, než jsme čekali. Ani terén pro kočárky neprůchodný nebyl až tak velkým problémem. Odměnou pro nás pak byly krásné výhledy do okolí. A odměnou pro ty, kteří vzdali byl zvoneček, aby si mohli zazvonit až zalitují, že nedošli

Další plánky nám malinko zhatil deštík, který nahnal všechny kolemjdoucí do restarauce, kam jsme měli namířeno. Naobědvali jsme se ale nakonec všichni a spokojeně vyrazili zpět do kempu.

Jak se nám pak hodilo, že máme postavený stan - byť lehký, přesto deštíček nás chvilku doprovázel, tak jsme si hezky při kávě, vínu či pivku popovídali. Brzy jsme se sešli všichni a Sluníčko (Ádík), Oldferror a já jsme připravili pro děti soutěže. Děti si nejprve míčky shazovali plechovky od Ády. Následně přešly k postřehové hře od Oldferrora a sportovní den završili honěním balónku nazouvákem do cíle. po dokončení byly děti obdarovány cenami a diplomy za skvělý výkon.

Tím ale zábava nekončila, Ty samé soutěže , jen v trochu těžším, pak byly určeny pro dospělé. Hry byly o to zajímavější, že s přibývajícím časem přibývalo i alkoholu v krvi. V sestřelování plechovek opravu exceloval Schmidtla, který prvním hodem sestřelil všech 10 plechovek a dalším hodem 8. V postřehové hře všichni žasli nad výkonem Oldferrora (autora hry- protože ten má ale natrénováno, byl na vlastní žádost z bodování vyškrtnut). Nakonec přišla na řadu hra "honění balónku". Kdo se srazu nezůčastnil, o hodně přišel. Princip spočívá v uvázání nazouváku přes provázek k pasu. Pohyby pánve se pak nazouvák rozpohyboval a soutěžící jím měl dostrkat balónek do cíle. Zde excelovali Renča a Fura (snad si nepletu s Kristusem) s časy kolem 15sekund! Nejdéle pak soutěžil Nobi, za to ale velmi elegantně.

Sobotní hodina ale již velmi pokročila a naše schopnost správně počítat byla otuena natolik, že vyhlašování vítězů jsme museli nechat na ráno.

Nedělní ráno bylo lehce sychravé, ale postupně se nám oteplovalo a vyjasňovalo. posnídali jsme a vrhli jsme se na počítání. S tím nám pomáhali nadaní matematikáři Terezka a Filípek. Po sečtení jsme se Sluníčkem popsali diplomy, rozdělili výherní předměty a jali se vyhlásit vítěze. Na 4. místě se umístili Kristus, Eliška a Kristýnka - ti dostali krásnou "bramboru". Na třetím místě se umístila Renča, na druhém potom Gogo a soutěžní klání vyhrál Schmidtla. Rada starších se v sobotní večer zlinkovala tak ,že úplně zapomněla, co chtěla říci a jakou cenu uděliti, tak v neděli vyhlásili výherce ceny elegance (ano, dělají si dědulové co chtějí a my o tom můžeme leda tak polemizovat- lepší než se vzepřít a chytat jednu holí). Cenu elegance vyhrál Nobi za svůj výkon v honění balónku.

Nu, a pak se auta dala do pohybu a všichni zmizeli. Nám (Já, Eliška, Miniferror a Oldferror) nezbylo než si dát ještě kafe, sbalit si poslední své věci, nakrmit a přebalit a na chvilku skočit do rybníka (pro někoho jezera).

Teď už jen dopít víno a vzpomínat na hezký víkend. Děkuji všem, kdo se zúčastnili. Ferror
připravuji: http://beta.vw-oldies.cz
PROFIL :: FOTOGALERIE :: ferrorseznam.cz :: +420608272092Naši partneři

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
 
Copyright © VW OLDIES club o.s. :: V roce 2009 vytvořil Ferror - ferror( at )seznam.cz
Icons from: http://www.famfamfam.com , http://grafika.profitux.cz