Náš partner pro povinné ručení pojišťovací auto makléř. www.auto-makler.cz
>>> více ... <<<
de vlajka Dnes je: pondělí 17.06.2019 :: Svátek má: Adolf, zítra: Milan   
VW OLDIES CLUB
Přihlásit se Uživatelské jméno: Heslo:
Registrace :: Ztracené heslo
Pro správné a funkční přihlášení je nutné mít ve svém prohlížeči zapnuté cookies!! Jak zapnout cookies?
Brouk, Caddy, Derby, Golf, Jetta, LT, Passat, Polo, Scirocco, Transporter, ... µCHAT: Přístup do µChatu je omezen jen pro přihlášené uživatele!
 
Úvodní strana VW OLDIES CLUB Srazy STAŘEŠINEK Fórum Články Fotogalerie Kalendář Uživatelé Odkazy Kontakt VW Oldies on Google+ VW Oldies on FACEBOOK

Jiné weby

Náhodné foto

Návštěvy

ONLINE: 6

DNES: 92
CELKEM: 701582

Web spuštěn 20.1.07 22:00
Na nové adrese: 11.1.08 1:00

Uživatelé

Registrováno: 655
Přítomno: 1
Nejnovější: Krispi

ONLINE UŽIVATELÉ:
čaďa

Rekordy návštěv:
Zároveň připojeno: 257
Za 1 den: 766
Zároveň přihlášených členů: 13

Last minute

Poslední minuty s benzinovým passátkem.


Dnes jsem jel do práce jako obvykle.. ráno stěží vstát, do práce na poslední chvíly, motor hezky mezi 2000-3000otáčami a napůl závodní tempo (v rámci možností, samozřejmě). Pohoda, do práce jsem přijel včas. Čas v práci utekl jako voda, taky pohodička. Sednul jsem do auta, odjel z fabriky, dal si trochu delší cestu do druhý práce, hezky kolem města, ať si jízdu vychutnám. Autíčko jelo nádherně, provoz výborný.

Pak to ale přišlo. Životní tragédie.. tedy, není to tak hrozné jak si asi myslíte. Přijel jsem k servisu (druhá práce), zaparkoval a navždy se rozloučil se svým benzínovým miláčkem. Už nikdy v něm nepojedu. Dnes je poslední den platonosti technické kontroly a já již žádnou dělat nebudu. Smutně tam teď osamocené stojí před servisem, bez značek.. chudák..

Loučení však probíhalo trochu nehezky již od pondělí. Byl jsem trochu dál, vyřídit nějakou reklamaci a něco jiného zase koupit. Udělal jsem však chybu, bavil jsem se s bratrem v doslechu o tom, že od středy už autí nepojede. Slyšelo to. A vrátilo mi to i s úrokama. Chtěl jsem odjet, nasednul jsem, nastartoval a (jak mám už v ruce, tak okamžitě) rozsvítil světla. V tu chvíli chcípnul motor a kompletně umřela elektrika. Hned jsem měl myšlenku na zkrat, otevřel jsem kapotu a jdyž jsem se chystal do kufru pro klíče na baterku, koukám, že elektrika jde. Super. Nastartoval jem, rozsvítil jsem a .. opět to samé. Samozřejmě hned podezření padlo na světla. Koompletně jsem rozebral, zkontroloval, nikde nic. Nastartoval jsem, rozsvítil jsem a nic, tak jsem odjel. Ten večer jsem myslel, že bude problém někde za spínčem světel, tak jsem zkoumal a zkoumal.. a nic jsem nenašel. Pak mi to ale chcíplo po sešlápnutí brzdy.

V úterý pohodička, ale po práci opět stejný scénář - po rozsvícení světel chcíplo. Pak jsem odjel do druhé práce, kde jsem povolil minus svorku na baterce, trochu očistil přišrouboval a ... JE PO PROBLÉMU Ale nemusel mi to hajzlík dělat

Dnes jsem pašíka tedy odstavil, dočasně mám pujčené jiné auto, buď jezdím passatem B3 nebo transporterem T3. Musim říct, že už se těším, až budu mít pojízdnýho diesla. T3 to je hrůza sama o sobě, prostě velmi starý a vysloužilý auto. Od B3 bych čekal mnohem lepší výkon. Nemá to tu péči co můj pašík. Už jenom to, jak to občas hodí zadkem, načaté tlumiče. Nemluvě o tom, že je to línější (těžší auto a asi nefunkční turbo). Jediné co, tak to líp svítí A nejhorší je, že tam není slyšet hudba motoru Mno, už abych zase jezdil svým.

Přeji vám mnoho šťastných kilometrů a co to pujde, doufám, že se se svým autíčkem ve zlém nerozejdete


Naši partneři

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
 
Copyright © VW OLDIES club o.s. :: V roce 2009 vytvořil Ferror - ferror( at )seznam.cz
Icons from: http://www.famfamfam.com , http://grafika.profitux.cz