Náš partner pro povinné ručení pojišťovací auto makléř. www.auto-makler.cz
>>> více ... <<<
de vlajka Dnes je: čtvrtek 13.06.2024 :: Svátek má: Antonín, zítra: Roland   
VW OLDIES CLUB
Přihlásit se Uživatelské jméno: Heslo:
Registrace :: Ztracené heslo
Pro správné a funkční přihlášení je nutné mít ve svém prohlížeči zapnuté cookies!! Jak zapnout cookies?
Brouk, Caddy, Derby, Golf, Jetta, LT, Passat, Polo, Scirocco, Transporter, ... µCHAT: Přístup do µChatu je omezen jen pro přihlášené uživatele!
 
Úvodní strana VW OLDIES CLUB Srazy STAŘEŠINEK Fórum Články Fotogalerie Kalendář Uživatelé Odkazy Kontakt VW Oldies on Google+ VW Oldies on FACEBOOK

Jiné weby

Náhodné foto

Návštěvy

ONLINE: 5

DNES: 24
CELKEM: 930533

Web spuštěn 20.1.07 22:00
Na nové adrese: 11.1.08 1:00

Uživatelé

Registrováno: 662
Přítomno: 0
Nejnovější: Pajisb

ONLINE UŽIVATELÉ:

Rekordy návštěv:
Zároveň připojeno: 394
Za 1 den: 9821
Zároveň přihlášených členů: 13

Oldies Weekend: Rada Nejstarších nevpuštěna do místního hambince

Oldies Weekend: Rada Nejstarších nevpuštěna do místního hambince

„Mazejte domů, fakani! Vidět vás máma, seřeže vám zadnice, že se čtrnáct dní neposadíte!“Takto hulákal vrátný penzionu Prsatá šťabajzna a hrozil dvěma čahounům holí. Co mohli dělat? Pelášili pryč, než si té ostudy někdo všimne. „Ještě se tu jednou vokažte a zavolám na vás esembáky, holoto! Smradi…“, odplivl si hlídací rafan vztekle.

Přesně tak, nespletli jste se. Tohle zažili čačtí členové naší nejdražší a nejmilejší Rady nejstarších. V neděli okolo poledne, když zatoužili vyzkoušet účinky zvláštního, vpravdě zázračného stavu, v němž se ocitli.

Možná s incidentem měli počítat. Vždyť jim bylo divné už chování obsluhy v krčmě U fialovýho lenochoda. Odmítli jim donést pivo, dokud neuvidí občanky. Nechtějí mít oplétačky se zákonem a nezletilcům nenalejí ani náprstek.

Co se vlastně přihodilo? Jak mohlo dojít k těmto politováníhodným událostem? Co jim předcházelo? Jak události probíhaly? Souvisejí spolu, nebo jde jen o neuvěřitelný souběh náhod? Staly se jiné, zajímavé události během nedělního dopoledne? Kde hledat příčinu? Nebo příčiny? Mohlo se to stát každému? Jak to skončilo? A skončilo to opravdu?

Pečlivou analýzou stop z minulosti, detailním rozborem zdánlivě nesouvisejících náznaků z průběhu Oldies víkendu jsme investigativně zjistili a spojili všechna fakta. Jejich pečlivou syntézou jsme došli k závěrům, které vám exkluzivně vyjevíme. Právě zde a právě nyní!

Takže stručně:

Začalo to nejpozději během setkání v kempu Křivonoska [čtěte více v článku Rada nejstarších se zdunila!!! ]. Přirozeně se Rada z tehdejších temných událostí poučila.

Rada nepodcenila přípravu: Již na počátku srpna uspořádala krátký briefing v nejmenovaném nejzápadnějším cípu Čech. Právě zde byl stanoven termín OW, aby náš ministr pro počasí stihl zajistit hezké počasí. (Což není tak snadné, uvážíme-li některé ideologicky zmatené přesuny hřebenů studených a teplých front. Pršelo i nad tradičně rudými okresy!)


Briefing


Ministr zabukoval počasí mistrně, stačí si jen připomenout teploty a srážky před a po OW. Počasí během setkání z toho vyčnívá jako oáza. Ministr svým vlivem dopřál široké oblasti pocítit, že je ještě léto. Bod jako hrom pro světlé síly vesmíru!

Jestliže se radní na briefingu rozhodli, že se tentokrát nezduní , ještě před setkáním byli vystaveni těžkým svodům. Jak známo, temné síly se spikly nevídanou silou. Naštěstí bystrý organizátor Michal zjistil včas, že v kempu Plešivec (dostatečně v předstihu zamluveném), se slétli technodunivci. Hodlali tu předstírat zaujetí hudbou a přitom ohrozit zduněním, případně vydunením ne pouze Rady nejstarších, nýbrž kompletně všech účastníků OW! (Temné síly v tu chvíli urvaly aspoň symbolickou čtvrtinku bodu.)

Prozřetelnost však stála na naší straně. Obětavostí Šárky a Michala, kteří promptně dokázali zajistit náhradní místo konání a včas informovat účastníky, unikl OW strašlivé zkáze. (Další rozjásaný bod stranám Dobra!!!)

Třetím zákeřným útokem temných sil bylo onemocnění jednoho z radních. Byl to snad pokus o rozdělení Rady?! (Přiznejme Temnu celý ušmouraný bodík, co naplat.) Postižený však projevil silnou vůli, vykročil ke svému milovanému vozu VW Passat a ten jej jako bájný Šemík Horymíra dopravil až na nové místo setkání. Spolehlivý a věrný volkswagen páníčka stoprocentně podpořil na cestě k uzdravení. (Bod velikosti vozidla pro světlou stranu Síly!!!)

A tam to začalo...

Působením všech zmíněných aspektů se události vyvinuly v souladu s logikou a součtem bodů. OW se konal na místě nabitém kladnou energií. Nádherné, teplé a slunečné počasí, skvělý výlet do muzea a galerie Magdaleny Dobromily Rettigové ve Všeradicích a s výtečným obědem v Halounech v hostinci U zrzavýho paviána. Plynulý a bezvadný průběh odpoledne.

Jeho náplní byla – správně, SOUTĚŽ. Ta velká písmena si zaslouží, jen si to představte: po startu soutěžící vystřelil ze sedačky ke kontrolnímu bodu. Tam si oblékl reflexní bundu, běžel pro vhodné nářadí, odtamtud k pneumatice. Demontoval ji, oběhl s ní pařez, vzal ji do zubů, přeplaval Berounku na druhý břeh, vrátil se zpět, okolo pařezu zpět. Namontoval, vrátil nářadí, reflexní vestu, usušil si vlasy a posadil se opět za volant.

Soutěž samozřejmě zahájili Radní. Oba stanovili tak výtečné časy, že ostatní soutěžící vynechali přeplavání přes Berounku. Jedině tímto čestným způsobem se podařilo Radní překonat. Zvláštní ocenění patří přítomným ženám, které se soutěže zúčastnily a úspěšně ji dokončily.

Večerní pokec u piva byl třešničkou na dortu. Poté se všichni rozešli do hajan... A podcenili kouzelnou moc noci, místa a jurodivů, které se konečně dočkaly příležitosti.

Čekáte rozcvičku? Ani náhodou! Radním se nechtělo z pelechů! Natož cvičit, plavat, čistit si zuby nebo brr mýt se ve studené vodě!!! Tak ještě dumlat paleček... Nene, to není úklep. Magie zapracovala. Předchozí úzdrava Radního proti tomu byla jen čajíčkem. Došlo totiž k prudkému omlazení našich Radních! Máme důkazy! Jak je zřejmé z fotografií, narostla radním (nyní snad ani nelze tvrdit, že “nejstarším“ radním) bujná čupřina!


Ještě spí...

...nic netuší...

...probuzení je...

...nebývale těžké!!!

Tentokrát bez rozcvičky...

...ranní hygieny...

...a očisty...

...rovnou k snídani!!!

Nejen to, i bujné nápady se objevily. Ihned se vydali na oslavu nově nabytých sil a mladické krásy. Poněkud to neodhadli a jak to dopadlo, jsme již popsali. Po úprku od hambince se kluci pod přísným, leč laskavým dohledem předsedy zabavili jako mladí vědci, hráli si na schovávanou či se jen tak čvachtali ve vodě… To ostatně dokumentují další fotografie.


Volný čas nedělního dopoledne...

...strávili kluci vědeckým pozorováním a měřením...

...později nejoblíbenější klukovskou hrou-...

..."Na schovku" nebo...

...jen tak obyčejným...

...čvachtáním se v louži.

Jak vypadal návrat domů?

Podle některých zdrojů Radního A. nechtěla manželka pustit ani do domu s tím, že školka je otevřená až v pondělí a ona si práci domů nebere.

Radní J. údajně strávil noc v boudě s vlastním psem, protože nedokázal ženu přesvědčit, že není svůj vlastní levoboček!

Ovšem tyto informace jsme nedokázali ověřit z nezávislých zdrojů, ve skutečnosti to mohou být jen sprosté a špinavé pomluvy. Vždyť jejich laskavé a milující manželky se posléze shodly na potřebném doplňku, který si propříště chlapci povezou s sebou na další setkání. Magická místa nelze podceňovat.

Rada nejstarších se shodla:

1. VW víkend se skvěle vydařil, včetně počasí
2. Děkujeme organizátorům za jeho přípravu
3. Zvláštní poděkování zasluhuje Šárka s Michalem za rychlé vyřešení komplikací
4. Děkujeme všem účastníkům za výbornou atmosféru, kterou vytvořili
5. Obdiv patří ženám za jejich účast a vytrvalost v soutěži
6. Litujeme, že se nezúčastnili další členové
7. Těšíme se na další VW akci, ať bude kdekoliv a kdykoliv
8. Radikální omlazení nemá žádný vliv na poznávací, vědomostní ani duševní vlastnosti
9. Radní A. zabezpečí pro vnitřní potřeby Rady dostatek báboviček
10. Radní J. zajistní tříkolku se zvonkem a větrníkem)
11. Mama papúúúú
12. Ham.
Dramatické setkání očima Ferrora

Byl to deštivký a zamračený pátek. Skončila náročná ranní směna a já jsem měl nabrat několik stovek věcí do auta a vyrazit na sraz. Vše jsem našel a naložil, na nic se nezapomnělo ale i tak mě to dosti zdrželo.

Ještě jsem sháněl poslední propriety, když mi volal Taz, že v kempu se usídlili technaři. protože už jsem tou dobou byl mimo dosah internetů, musel Taz se Šárkou najít náhradní místo. Společně jsem pak uvědomili ty, kteří byli již na cestě, ať si dají někde kafíčko, než budeme vědět kam dál. Přecijen v kempu měla ta "hudba" hrát až někdy do osmi do rána. To prostě nešlo. (Tímto odstavcem "děkujeme" provozavetelům kempu Plešivec, že nás o tomto neinformovali)

Naštěstí bylo volno na ostrově v Zadní Třebáni, kam jsme se úspěšně přesunuli. Přesněji řečeno, přesunul to tam Taz, já tou dobou ještně nebyl ani v Plzni, kde jsem měl vyzvednout Elišku z nádraží. S Eli jsme tak dorazili dosti pozdě, ale do toho nejlepšího.

Oldferror totiž přivezl na sraz pártystan, ale doma nenašel spojovací kusy. Ty jsem přivezl tedy já. Ale zjistili jsme, že není plánek! Začala tedy velmi zajímavá bojovka: za tmy a bez plánku postavit pártystan. Jak situace napovídá, jednalo se o zajímavou, leč nehodnocenou soutěž plnou omylů a přešlapů. Stan nakonec úspěšně stál a my si mohli dát zasloužené "jedno".

V sobotu ráno nás příjemně budilo sluníčko, které vysušilo ranní rosu i louže po deštivém týdnu. Do toho pártystanem voněla kávička a snídaně. Brzy jsme uslyšeli známý zvuk benzinového čtyřválce se vstřikováním K-JET a hned když zastavil, vystoupil a sundal čepici, oslnil nás svou návštěvou Ádík. OD té doby se vše již naplno dařilo.

Posečkali jsme na několiko opozdilců a na TAZův návrh jsme se vydali poklidným tempem do muzea a galerie Magdalény Dobromily Rettigové ve Všeradicích. Zde mnohé zaujaly znalostní interaktivní hry. A Ádíka zaujaly šicí stroje, které muzeu natajno okamžitě opravil.

Po této vyčerpávající návštěvě jsme poslechli doporučení Tomáše (s busíkem) a nechali se dovést do neuvěřitelně nenalezitelné leč plné restaurace U zrzavýho paviána v Halounech. Pochutnali jsme si na výborném obědě, příjemně si popovídali a nakonec přivítali i další dorazivší Scootera a Aleše (který se k nám doplahočil po noční z Bratislavy).

Odpoledne v kempu jsme sedli kolem hranatého kulatého stolu a probrali jsme pár klubových záležitostí - protože se nejednalo o členskou schůzi, popovídali jsme si spíše obecně a nezávazně o našem webu a chastaných i hotových změnách.

Dokud se ještě šeřilo, odstartovali jsme dovednostně rychlostní soutěž na téma "píchlé kolo na dálnici". Vystřídali jsme se kromě dětí všichni. Velký obdiv patří přítomným dámám, které s kamennou tváří zvládly tento drsný úkol.

Den to byl krásný, ale vyčerpávající. Bylo tedy nutné doplnit vitamíny točeným pivem. Byl hezký večer, takže jsme seděli u píva venku (ono uvnitř restaurace to ani nešlo, bylo tam moc plno a slavily se něčí narozeniny).

V neděli na znamení toho, že už to stačilo a měli bysme pomalu jet domů, lehce zapršelo. Toho nedbaje jsme si v klidu ugrilovali buřtíky, uvařili ještě mnoho káv. a setkání ukončili až někdy po poledni, odjezdem posledních zůstavších do Srbska k Tazovi. Odtud jsme po asi hodině už opravdu postupně odjeli každý svým směrem. Následky tohoto setkání u Taze se natomto webu ještě projeví...

Určitě si prohlédni fotogalerii (viz níže) k tomuto setkání

Tato fotogalerie nemusí být kompletní a je zobrazena jen v detailu.

Související články

Stařešinky IX: Rada nejstarších se zdunila!!! od oldferror

Naši partneři

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
 
Copyright © VW OLDIES club o.s. :: V roce 2009 vytvořil Ferror - ferror( at )seznam.cz
Icons from: http://www.famfamfam.com , http://grafika.profitux.cz