Náš partner pro povinné ručení pojišťovací auto makléř. www.auto-makler.cz
>>> více ... <<<
de vlajka Dnes je: čtvrtek 13.06.2024 :: Svátek má: Antonín, zítra: Roland   
VW OLDIES CLUB
Přihlásit se Uživatelské jméno: Heslo:
Registrace :: Ztracené heslo
Pro správné a funkční přihlášení je nutné mít ve svém prohlížeči zapnuté cookies!! Jak zapnout cookies?
Brouk, Caddy, Derby, Golf, Jetta, LT, Passat, Polo, Scirocco, Transporter, ... µCHAT: Přístup do µChatu je omezen jen pro přihlášené uživatele!
 
Úvodní strana VW OLDIES CLUB Srazy STAŘEŠINEK Fórum Články Fotogalerie Kalendář Uživatelé Odkazy Kontakt VW Oldies on Google+ VW Oldies on FACEBOOK

Jiné weby

Náhodné foto

Návštěvy

ONLINE: 2

DNES: 22
CELKEM: 930531

Web spuštěn 20.1.07 22:00
Na nové adrese: 11.1.08 1:00

Uživatelé

Registrováno: 662
Přítomno: 0
Nejnovější: Pajisb

ONLINE UŽIVATELÉ:

Rekordy návštěv:
Zároveň připojeno: 394
Za 1 den: 9821
Zároveň přihlášených členů: 13

Hranatá krása

1980 1,6D bílá barva...................Myška, 1985 2,3 5V SYNCRO bílá barva...Zelínka, 1986 2,2 5V šedá barva...............Petržíla, 1987 2,2 5V stříbrná metalíza.......Funebreak


K vozům Passat 32b mě před několika lety přivedl můj přítel VWolf, příznivec, nadšenec a sběratel 32b. V době počátku našeho vztahu čítal jeho vozový park už jen několik exemplářů. A tady začala moje láska k nestárnoucí klasice 32b.

Zmíněný vozový park, již značně prořídlý, sestával ze čtyř kombíků. Stručně přiblížím:
1980 1,6D bílá barva...................Myška
1985 2,3 5V SYNCRO bílá barva...Zelínka
1986 2,2 5V šedá barva...............Petržíla
1987 2,2 5V stříbrná metalíza.......Funebreak

Je asi na první pohled zřejmé, který agregát z výše uvedených modelů zvítězil ve výběrovém řízení pro denní provoz. Nafta je prostě nafta.

Jak šel čas (a končily STK) vozů postupně ubývalo. Povedlo se nám na poslední chvíli uchvátit ve svůj prospěch zachovalou B3 1,6TD (Jahůdka) a tím benzínu jednoznačně odzvonilo.

Po té, co jsme Petržílu nechali kvůli nedostatku místa sešrotovat, Zelínkovy dali možnost důstojně dosloužit jako Lesovůz, z Funebreaka se stal náš pomník a Miška neprošla STK vyvstal problém, kde vzít druhé auto?

Osud nám byl nakloněn. Po druhém majiteli a celkové GO stála v jednom opuštěném autobazaru nádherná B2. Láska na první pohled a svezení! Můj nový kombík dostal jméno podle krásné zelené barvy. A tak se zrodila Jedlička.

Dnes už jsou hotové plány na reinkarnaci Funebreaka skrze mou Jedličku. Už se těším jak dostane nový kabát (podvozek, výfuk, spojlery, interiér, kapotu, hudbu a spoustu dalších nepotřebných věcí... budu průběžně informovat). Barva ale musí zůstat, to je má podmínka. Zkrátka Image je na nic! Naslouchej svému DIESELU!!!!!!!!!!!!!!!!


Naši partneři

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
 
Copyright © VW OLDIES club o.s. :: V roce 2009 vytvořil Ferror - ferror( at )seznam.cz
Icons from: http://www.famfamfam.com , http://grafika.profitux.cz