Náš partner pro povinné ručení pojišťovací auto makléř. www.auto-makler.cz
>>> více ... <<<
de vlajka Dnes je: středa 01.02.2023 :: Svátek má: Hynek, zítra: Nela   
VW OLDIES CLUB
Přihlásit se Uživatelské jméno: Heslo:
Registrace :: Ztracené heslo
Pro správné a funkční přihlášení je nutné mít ve svém prohlížeči zapnuté cookies!! Jak zapnout cookies?
Brouk, Caddy, Derby, Golf, Jetta, LT, Passat, Polo, Scirocco, Transporter, ... µCHAT: Přístup do µChatu je omezen jen pro přihlášené uživatele!
 
Úvodní strana VW OLDIES CLUB Srazy STAŘEŠINEK Fórum Články Fotogalerie Kalendář Uživatelé Odkazy Kontakt VW Oldies on Google+ VW Oldies on FACEBOOK

Jiné weby

Náhodné foto

Návštěvy

ONLINE: 1

DNES: 60
CELKEM: 838171

Web spuštěn 20.1.07 22:00
Na nové adrese: 11.1.08 1:00

Uživatelé

Registrováno: 663
Přítomno: 0
Nejnovější: Me2d

ONLINE UŽIVATELÉ:

Rekordy návštěv:
Zároveň připojeno: 394
Za 1 den: 3402
Zároveň přihlášených členů: 13
CO JE NOVÉHO
Novinky :: fotky :: komentáře
Stařešinky 20 - kemp Ostrov, Zadní Třebáň

POZOR! Z organizačních důvodů je plánovaný sraz zrušen.

Posezení u kávy v Praze

Přátelé,
v sobotu 19.3. se sešla naše parta ve "VW kavárně" na adrese Bělohorská 62, Praha 6.
Jsem velmi rád, že se sešel kdo jen mohl. Za mě osobně mě velmi mrzí, že historicky poprvé jsem se nemohl zúčastnit námi připravené akce. Od Ády jsem však dostal velmi pozitivní informaci, že se podařilo vymyslet další setkání, tentokráte již po dlouhé době opět Stařešinek. To mi udělalo opravdu velkou radost a těším se na setkání v červnu.

Děkuji za přípravu Ádovi a za celý kolektiv paní Lence, majitelce kavárny, za zajištění občerstvení.
Ferror

Setkání v kempu Velkooařezitý v Řásné

Přátelé,
o víkendu 15.-17. 10. 2021 jsme uspořádali "rodinné" setkání. Mnoho nás nebylo, přesto jsme si užili příjemný víkend. Děkujeme

Stařešinky v roce 2020 a 2021 - aktualizace

Přátelé,
Březnové setkání ve stylové pražské kavárničce nám sice naznačilo možný sraz v květnu, naznačilo také možnost setkání v srpnu na srazu volkwagenů v Hosně u Č.B. Kdo mohl, snad této možnosti využil, kdo nemohl, ten nedorazil.

Společně s Tiborem jsme pro vás začali připravovat i setkání v okolí Uherského Hradiště. Toto se nám bohužel nepodařilo dotáhnout - nastaly komplikace s možnými termíny, obsazeností kempů a opětovným zhoršováním situace kolem COVID-19. Tento rok se z hlediska srazů příliš nepovedl a můžeme nyní jen doufat, že příští rok bude pro nás příznivější.

Rok 2021 se nese ve znamení až bláznivého shonu a začátek též plný nejistoty. Ke konci sezony se s vámi rádi potkáme, jak bude ale akce vypadat, nelze příliš předjímat.

Přeji všem pevné zdraví. Ferror

Stařešiinky 18

V obci Mostek nedaleko Dvora Králové jsme si užili krásný víkend 21.-23.6. Kemp byl příjemný, voda teplá, oheň plál, přivítali jsme srazového nováčka Čaďu s rodinou a v sobotu se vypravili na skvělý oběd u hřiště v Bílé Třemešné následovaný prohlídkou přehrady Les Království a návštěvou ZOO ve Dvoře Králové.

Díky vám všem to byl velmi příjemný víkend a jsem rád, že jsme se setkali. Těším se na další podobná setkání. FError & spol. :)

Stařešinky 17 - Kunovice Srazolepka Stařešinky 17

Právě skončilo 17. setkání Stařešinek. Sešli jsme se již od čtvrtka 13.9. do neděle 16.9. v Kunovicích. Sem nás pozval a setkání připravil Tibor, za což mu patří velké poděkování a pochvala. Vybral výborný kemp s příjemnou obsluhou, připravil pestrý a poutavý program a krásné počasí bylo již jen pověstnou třešničkou na dortu. Děkujeme i Oldferrorovi za návrh srazolepek a Ádovi za zařízení jejich výroby.

Již teď se těšíme na další setkání...
Naši partneři

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
 
Copyright © VW OLDIES club o.s. :: V roce 2009 vytvořil Ferror - ferror( at )seznam.cz
Icons from: http://www.famfamfam.com , http://grafika.profitux.cz