Náš partner pro povinné ručení pojišťovací auto makléř. www.auto-makler.cz
>>> více ... <<<
de vlajka Dnes je: neděle14.07.2024 :: Svátek má: Karolína, zítra: Jindřich   
VW OLDIES CLUB
Přihlásit se Uživatelské jméno: Heslo:
Registrace :: Ztracené heslo
Pro správné a funkční přihlášení je nutné mít ve svém prohlížeči zapnuté cookies!! Jak zapnout cookies?
Brouk, Caddy, Derby, Golf, Jetta, LT, Passat, Polo, Scirocco, Transporter, ... µCHAT: Přístup do µChatu je omezen jen pro přihlášené uživatele!
 
Úvodní strana VW OLDIES CLUB Srazy STAŘEŠINEK Fórum Články Fotogalerie Kalendář Uživatelé Odkazy Kontakt VW Oldies on Google+ VW Oldies on FACEBOOK

Jiné weby

Náhodné foto

Návštěvy

ONLINE: 2

DNES: 23
CELKEM: 937432

Web spuštěn 20.1.07 22:00
Na nové adrese: 11.1.08 1:00

Uživatelé

Registrováno: 662
Přítomno: 0
Nejnovější: Pajisb

ONLINE UŽIVATELÉ:

Rekordy návštěv:
Zároveň připojeno: 394
Za 1 den: 9821
Zároveň přihlášených členů: 13
CO JE NOVÉHO
Novinky :: fotky :: komentáře
Rychlosetkání: víkend 24.-26.5. v kempu v Náchodě

Kdo můžeš, přijeď si s námi popovídat do kempu v Náchodě (AUTOKEMPNACHOD.cz/). Organizuje Tibor, případné dotazy lze směřovat i na mě (Ferrora). Kontakty pro přihlášené uživatele v našich profilech

Ferror

Passat-Kartei Treffen 2024

Přátelé,
Robert (Schmidtla) nás zve na setkání německého Passat-kartei.de na setkání v Nizozemsku. Celou pozvánku najdeš V DISKUZNÍM FÓRU (odkaz)

Posezení u kávy v Praze 2024

Vážení přátelé,
tímto bych vás chtěl pozvat na tradiční posezení v kavárně T-Café. Sejdeme se v sobotu 9.3.2023 na známé adrese Bělohorská 62, Praha 6-Břevnov.

K obědu budou pro zájemce zajištěné řízky s bramborovým salátem nebo s farmářským chlebem.

Svou účast prosím potvrď a počet obědových porcí nahlaš Ádovi. Kontakty jsou asi všem známé, popřípadě k dohledání zde pod jeho nickem Sluníčko.

Děkuji Ádovi, že se ujal přípravy tohoto setkání a těším se, že se opět uvidíme.
Ferror

Bylo to skvělé, díky Ádo za svolání

Setkání v kempu Velkopařezitý v Řásné

Přátelé,
o víkendu 15.-17. 10. 2021 jsme uspořádali "rodinné" setkání. Mnoho nás nebylo, přesto jsme si užili příjemný víkend. Děkujeme

Stařešinky v roce 2020 a 2021 - aktualizace

Přátelé,
Březnové setkání ve stylové pražské kavárničce nám sice naznačilo možný sraz v květnu, naznačilo také možnost setkání v srpnu na srazu volkwagenů v Hosně u Č.B. Kdo mohl, snad této možnosti využil, kdo nemohl, ten nedorazil.

Společně s Tiborem jsme pro vás začali připravovat i setkání v okolí Uherského Hradiště. Toto se nám bohužel nepodařilo dotáhnout - nastaly komplikace s možnými termíny, obsazeností kempů a opětovným zhoršováním situace kolem COVID-19. Tento rok se z hlediska srazů příliš nepovedl a můžeme nyní jen doufat, že příští rok bude pro nás příznivější.

Rok 2021 se nese ve znamení až bláznivého shonu a začátek též plný nejistoty. Ke konci sezony se s vámi rádi potkáme, jak bude ale akce vypadat, nelze příliš předjímat.

Přeji všem pevné zdraví. Ferror

Stařešiinky 18

V obci Mostek nedaleko Dvora Králové jsme si užili krásný víkend 21.-23.6. Kemp byl příjemný, voda teplá, oheň plál, přivítali jsme srazového nováčka Čaďu s rodinou a v sobotu se vypravili na skvělý oběd u hřiště v Bílé Třemešné následovaný prohlídkou přehrady Les Království a návštěvou ZOO ve Dvoře Králové.

Díky vám všem to byl velmi příjemný víkend a jsem rád, že jsme se setkali. Těším se na další podobná setkání. FError & spol. :)

Stařešinky 17 - Kunovice Srazolepka Stařešinky 17

Právě skončilo 17. setkání Stařešinek. Sešli jsme se již od čtvrtka 13.9. do neděle 16.9. v Kunovicích. Sem nás pozval a setkání připravil Tibor, za což mu patří velké poděkování a pochvala. Vybral výborný kemp s příjemnou obsluhou, připravil pestrý a poutavý program a krásné počasí bylo již jen pověstnou třešničkou na dortu. Děkujeme i Oldferrorovi za návrh srazolepek a Ádovi za zařízení jejich výroby.

Již teď se těšíme na další setkání...
Naši partneři

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
 
Copyright © VW OLDIES club o.s. :: V roce 2009 vytvořil Ferror - ferror( at )seznam.cz
Icons from: http://www.famfamfam.com , http://grafika.profitux.cz