Náš partner pro povinné ručení pojišťovací auto makléř. www.auto-makler.cz
>>> více ... <<<
cz vlajka Dnes je: pátek 22.09.2023 :: Svátek má: Darina, zítra: Berta   
VW OLDIES CLUB
Login Nickname: Kennwort:
Neues Konto :: Ztracené heslo
Für richtig LOGIN brauchtest aktive COOKIES haben! Jak zapnout cookies?
Brouk, Caddy, Derby, Golf, Jetta, LT, Passat, Polo, Scirocco, Transporter, ... µCHAT: Přístup do µChatu je omezen jen pro přihlášené uživatele!
 
Hauptseite VW OLDIES CLUB STARESINKY - Treffen Forum Berichte Fotogalerie Kalender Mitglieder Links Kontakt VW Oldies on Google+ VW Oldies on FACEBOOK

Jiné weby

Náhodné foto

Návštěvy

ONLINE: 2

DNES: 71
CELKEM: 863319

Web spuštěn 20.1.07 22:00
Na nové adrese: 11.1.08 1:00

Uživatelé

Registrováno: 662
Přítomno: 0
Nejnovější: Pajisb

ONLINE UŽIVATELÉ:

Rekordy návštěv:
Zároveň připojeno: 394
Za 1 den: 3402
Zároveň přihlášených členů: 13
Unser Web ist haupt in Tschechische und Slovakische Sprache. Deutsche Version ist nur für Orientierung.
CO JE NOVÉHO
Novinky :: fotky :: komentáře
Posezení u kávy v Praze

Vážení přátelé,
tímto bych vás chtěl pozvat na tradiční posezení v kavárně T-Café. Sejdeme se v sobotu 25.3.2023 na známé adrese Bělohorská 62, Praha 6-Břevnov.

K obědu bude pro zájemce zajištěný guláš, je ale nutné objednat si jej předem u Ádíka - zde v soukromých zprávách, přes email nebo přes telefon. Poslední termín pro objednání je neděle 19.3.!

Děkuji Ádovi, že se ujal přípravy tohoto setkání a věřím, že se opět uvidíme.
Ferror

Setkání v kempu Velkopařezitý v Řásné

Přátelé,
o víkendu 15.-17. 10. 2021 jsme uspořádali "rodinné" setkání. Mnoho nás nebylo, přesto jsme si užili příjemný víkend. Děkujeme

Stařešinky v roce 2020 a 2021 - aktualizace

Přátelé,
Březnové setkání ve stylové pražské kavárničce nám sice naznačilo možný sraz v květnu, naznačilo také možnost setkání v srpnu na srazu volkwagenů v Hosně u Č.B. Kdo mohl, snad této možnosti využil, kdo nemohl, ten nedorazil.

Společně s Tiborem jsme pro vás začali připravovat i setkání v okolí Uherského Hradiště. Toto se nám bohužel nepodařilo dotáhnout - nastaly komplikace s možnými termíny, obsazeností kempů a opětovným zhoršováním situace kolem COVID-19. Tento rok se z hlediska srazů příliš nepovedl a můžeme nyní jen doufat, že příští rok bude pro nás příznivější.

Rok 2021 se nese ve znamení až bláznivého shonu a začátek též plný nejistoty. Ke konci sezony se s vámi rádi potkáme, jak bude ale akce vypadat, nelze příliš předjímat.

Přeji všem pevné zdraví. Ferror

Stařešiinky 18

V obci Mostek nedaleko Dvora Králové jsme si užili krásný víkend 21.-23.6. Kemp byl příjemný, voda teplá, oheň plál, přivítali jsme srazového nováčka Čaďu s rodinou a v sobotu se vypravili na skvělý oběd u hřiště v Bílé Třemešné následovaný prohlídkou přehrady Les Království a návštěvou ZOO ve Dvoře Králové.

Díky vám všem to byl velmi příjemný víkend a jsem rád, že jsme se setkali. Těším se na další podobná setkání. FError & spol. :)

Stařešinky 17 - Kunovice Srazolepka Stařešinky 17

Právě skončilo 17. setkání Stařešinek. Sešli jsme se již od čtvrtka 13.9. do neděle 16.9. v Kunovicích. Sem nás pozval a setkání připravil Tibor, za což mu patří velké poděkování a pochvala. Vybral výborný kemp s příjemnou obsluhou, připravil pestrý a poutavý program a krásné počasí bylo již jen pověstnou třešničkou na dortu. Děkujeme i Oldferrorovi za návrh srazolepek a Ádovi za zařízení jejich výroby.

Již teď se těšíme na další setkání...
Naši partneři

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
 
Copyright © VW OLDIES club o.s. :: V roce 2009 vytvořil Ferror - ferror( at )seznam.cz
Icons from: http://www.famfamfam.com , http://grafika.profitux.cz