Náš partner pro povinné ručení pojišťovací auto makléř. www.auto-makler.cz
>>> více ... <<<
de vlajka Dnes je: neděle05.12.2021 :: Svátek má: Jitka, zítra: Mikuláš   
VW OLDIES CLUB
Přihlásit se Uživatelské jméno: Heslo:
Registrace :: Ztracené heslo
Pro správné a funkční přihlášení je nutné mít ve svém prohlížeči zapnuté cookies!! Jak zapnout cookies?
Brouk, Caddy, Derby, Golf, Jetta, LT, Passat, Polo, Scirocco, Transporter, ... µCHAT: Přístup do µChatu je omezen jen pro přihlášené uživatele!
 
Úvodní strana VW OLDIES CLUB Srazy STAŘEŠINEK Fórum Články Fotogalerie Kalendář Uživatelé Odkazy Kontakt VW Oldies on Google+ VW Oldies on FACEBOOK

Jiné weby

Náhodné foto

Návštěvy

ONLINE: 2

DNES: 21
CELKEM: 800522

Web spuštěn 20.1.07 22:00
Na nové adrese: 11.1.08 1:00

Uživatelé

Registrováno: 660
Přítomno: 0
Nejnovější: fiyeyi5073

ONLINE UŽIVATELÉ:

Rekordy návštěv:
Zároveň připojeno: 257
Za 1 den: 766
Zároveň přihlášených členů: 13
CO JE NOVÉHO
Novinky :: fotky :: komentáře
Setkání v kempu Velkooařezitý v Řásné

Přátelé,
o víkendu 15.-17. 10. 2021 bychom rádi uspořádali "rodinné" setkání, na které vás všechny srdečně zveme. Ubytováni budeme v kempu Vekopařezitý v Řásné https://www.campvelkoparezity.cz/ . Ač se nejedná o běžný sraz, rádi bychom v okolí vyrazili na společný výlet. Ubytování i stravu si zajistí každý dle svých potřeb. Ubytování rezervujte na emalové adrese recepce@campvelkoparezity.cz
Případné hrazené vstupy budou řešeny dle počtu účastníků

Ti, kteří přijedou, nechť prosím kontaktují mne na ferror@seznam.cz nebo Ádíka na adolf.suk@seznam.cz - abychom měli alespoň elementární přehled o účasti.

Těšíme se na vás! Ferror, Tibor, Ádík a spol.

Stařešinky v roce 2020 a 2021 - aktualizace

Přátelé,
Březnové setkání ve stylové pražské kavárničce nám sice naznačilo možný sraz v květnu, naznačilo také možnost setkání v srpnu na srazu volkwagenů v Hosně u Č.B. Kdo mohl, snad této možnosti využil, kdo nemohl, ten nedorazil.

Společně s Tiborem jsme pro vás začali připravovat i setkání v okolí Uherského Hradiště. Toto se nám bohužel nepodařilo dotáhnout - nastaly komplikace s možnými termíny, obsazeností kempů a opětovným zhoršováním situace kolem COVID-19. Tento rok se z hlediska srazů příliš nepovedl a můžeme nyní jen doufat, že příští rok bude pro nás příznivější.

Rok 2021 se nese ve znamení až bláznivého shonu a začátek též plný nejistoty. Ke konci sezony se s vámi rádi potkáme, jak bude ale akce vypadat, nelze příliš předjímat.

Přeji všem pevné zdraví. Ferror

Stařešiinky 18

V obci Mostek nedaleko Dvora Králové jsme si užili krásný víkend 21.-23.6. Kemp byl příjemný, voda teplá, oheň plál, přivítali jsme srazového nováčka Čaďu s rodinou a v sobotu se vypravili na skvělý oběd u hřiště v Bílé Třemešné následovaný prohlídkou přehrady Les Království a návštěvou ZOO ve Dvoře Králové.

Díky vám všem to byl velmi příjemný víkend a jsem rád, že jsme se setkali. Těším se na další podobná setkání. FError & spol. :)

Stařešinky 17 - Kunovice Srazolepka Stařešinky 17

Právě skončilo 17. setkání Stařešinek. Sešli jsme se již od čtvrtka 13.9. do neděle 16.9. v Kunovicích. Sem nás pozval a setkání připravil Tibor, za což mu patří velké poděkování a pochvala. Vybral výborný kemp s příjemnou obsluhou, připravil pestrý a poutavý program a krásné počasí bylo již jen pověstnou třešničkou na dortu. Děkujeme i Oldferrorovi za návrh srazolepek a Ádovi za zařízení jejich výroby.

Již teď se těšíme na další setkání...
Naši partneři

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
 
Copyright © VW OLDIES club o.s. :: V roce 2009 vytvořil Ferror - ferror( at )seznam.cz
Icons from: http://www.famfamfam.com , http://grafika.profitux.cz